Steam Lunar Sale

Čas zahájení lunárního výprodeje na Steamu

26. 1. 2022
Zdroj náhledu: tamdamedia.eu

Čas zahájení lunárního novoročního výprodeje na Steamu se oficiálně stále nepotvrdil.

Valve ještě stále oficiálně nepotvrdilo, že se chystá na Steam Lunar New Year Sale pro rok 2022. Jako vždy data unikla díky vývojářům, kteří se brzy dozvěděli o slevové akci. Pokud tedy netrpělivě očekáváte čas zahájení Steam Lunar New Year Sale, připravte se již na tento čtvrtek.

Steam Lunar New Year Sale má začít ve čtvrtek 27. ledna v 10:00 PST / 13:00 EST / 18:00 GMT a potrvá až do 3. února, podle uniklých informací získaných službou SteamDB. Začátek přijde v obvyklý čas resetování obchodu Steam. Obvykle můžete očekávat, že obchod se stane několik minut po zahájení prodeje nestabilní, než se vše rozjede, jak má. Toto bude první letošní výprodej na Steamu, i když zimní výprodej na Steamu 2021 trval několik dní až do ledna. Určitě můžete očekávat slevy podobné těm z nedávno ukončeného výprodeje. Pokud vám něco chybí a nezakoupili jste, nyní přišel váš čas utrácet.

Na čtvrtek si tedy všichni v klidu připravme peněženky, kreditky apod. a hurá sehnat něco nového do knihovny na hraní.

Zdroj: pcgamesn.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.