Blizzard Entertainmet náhled

Blizzard pracuje na nové survivalové hře

26. 1. 2022
Zdroj náhledu: Blizzard

Společnost Blizzard Entertainment pracuje na zcela novém herním projektu. Studio včera oznámilo, že pracuje na novém survival titulu, který bude zasazen do zcela nového světa. Dále také studio zveřejnilo, že se stále sestavuje tým, který bude na této hře pracovat, a tak nabízí několik pracovních míst. 

„Vydáváme se na cestu do zcela nového světa, domova zcela nové survivalové hry pro PC a konzole. Místo plné hrdinů, které ještě musíme potkat, příběhů, které teprve budou vyprávěny, a dobrodružství, které na nás teprve čeká.“ Takhle zní slova studia Blizzard Entertainment.

Nová survivalová hra od Blizzardu je bezpochyby velká novinka, nicméně velice zajímavé je načasování tohoto oznámení. Jak jistě víte, tak ani ne před týdnem bylo zveřejněno, že Microsoft má v plánu koupit Activision Blizzard za téměř 69 miliard dolarů. Dohoda sice nemusí být uzavřena dříve než za rok, ale nesmíme zapomenout na skutečnost, že v určitém okamžiku se Microsoft formálně ujme vedení v procesu rozhodování.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.