Counter Strike 2 náhled

Čeká nás Counter Strike 2?

7. 3. 2023
Zdroj náhledu: Valve

V nejnovějších aktualizacích grafických ovladačů se objevily soubory nesoucí název CSG0S2.exe a CS2.exe, což okamžitě spustilo vlnu teorií. A i když Valve, Steam ani kdokoliv jiný nevydal žádná oficiální prohlášení, novinář Richard Lewis má jasno. Ten tvrdí, že nová verze Counter Striku je reálná, poběží na enginu Source 2 a bude nést pracovní název Counter Strike 2. 

Této nové verze bychom se prý měli dočkat již v tomto měsíci, tedy v březnu nebo nejpozději 1. dubna. Counter Strike 2 je snad dokonce i otestován profesionálními hráči CS:GO. Nová verze Counter Striku prý byla pro Valve hlavní prioritou, a proto v poslední době zanedbávalo původní titul. Pokud se opravdu dočkáme nové verze běžící na enginu Source 2, můžeme se těšit na vylepšenou optimalizaci, matchmaking a v neposlední řadě na modernější grafické zpracování. A jelikož se nejedná o novou samostatnou hru, ale pouze o CS:GO na enginu Source 2, hráči nepřijdou o své milované skiny ani jiné herní předměty.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.