Anno 1800 - náhled

Strategická hra Anno 1800 bude na týden k dispozici zcela zdarma

6. 3. 2023
Zdroj náhledu: Ubisoft

Pokud jste dosud neměli možnost zahrát si nejnovější díl strategické série Anno a chtěli byste tento nedostatek napravit, dostanete jedinečnou možnost. Ubisoft totiž co nevidět nabídne Anno 1800 k vyzkoušení zdarma, a to rovnou na celý týden. Nabídka se bude vztahovat jak pro PC verzi, tak i jako propagace pro konzolovou verzi, které ve stejný den vyjde pro Playstation 5 a Xbox Series X/S.

Bezplatný týden začne ve čtvrtek 16. března a skončí o týden později 23. března. Jak už bylo řečeno, titul bude k vyzkoušení pro PC, Playstation 5 a Xbox Series X/S. V případě PC verze bude hru možné vyzkoušet prostřednictvím platformy Ubisoft Connect a Epic Games Store. Za zmínku také stojí desková hra Anno 1800, kterou jsme recenzovali.

Strategická hra Anno 1800 vyšla pro počítače 16. dubna 2019, na konzole Playstation 5 a Xbox Series X/S tak titul vychází s téměř čtyřročním zpožděním.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.