Century - náhled

Century: Age of Ashes – staň se dračím jezdcem

30. 3. 2021
Zdroj náhledu: Zdroj: Playwing

Bylo vždy vaším přáním vlastnit draka, prohánět se na něm po bitevním poli a stát se legendárním dračím jezdcem? Představujeme vám Free to Play hru Century: Age of Ashes, ve které vás čekají souboje právě na dračím hřbetu. Za hrou stojí francouzské nezávislé studio PLAYWING se sídlem v Bordeaux.

Vyberte si herní styl

Zažijte v Century: Age of Ashes různorodé herní styly se třemi postavami, z nichž každá nabízí různé schopnosti. Je zde podpora a dezorientace v podobě Windguard, rychlá destrukce jako Marauder či nenápadnost jako Fantom. Je pouze na vás, jakou zvolíte cestu k vítězství.

SKELDIN WINDGUARD

Vycvičen k obraně největšího království na kontinentu, Windguard je páteří skeldské armády. Na objednávku rytířských ochránců využívá pravomoci svého mounta k obraně spojenců za každou cenu.

NAERDOR PHANTOM

Pocházejí z východu a říká se, že Phantomové jsou jedinými dědici prvních řádů dragoneerů. Jezdí na záhadných ostnatých zvířatech schopných kdykoli uniknout nebo způsobit smrt díky své schopnosti maskovat se na obloze.

Zdroj: Playwing

SVARD MARAUDER

Bez jakékoli věrnosti království nebo vlasti jsou Záškodníci známí jako zkušení pytláci a bezohlední lovci odměn. Díky schopnosti svého mounta sledovat živého tvora za jakýchkoliv okolností se nikdy nevzdají kořisti.

Zdroj: Playwing

Herní režimy Century: Age of Ashes

Ponořte se do arény sami či s přáteli a bojujte o post nejsilnějšího. Hra nabízí tři různé herní režimy: Carnage, Survival a Gates of Fire.

CARNAGE

Team Deathmach 6 proti 6 se speciálními bonusy, které se objevují v aréně a dělají vaším protivníkům ze života peklo.

SURVIVAL

Last Team Standing je režim, kde se až osmnáct hráčů rozdělí do tří týmů (6v6v6) Jedná se o velice týmový režim, neboť oživení je omezené a lze ho provést pouze tak, že zachráníte spojence.

GATES OF FIRE

Budete rozděleni do dvou týmů a vaším úkolem je držení vlajky. Pokud je vlajka ve vašem držení, máte za úkol prolétnout všechny brány kolem arény.

Zdroj: Playwing

Closed Beta a shrnutí

Momentálně existují ve hře dvě arény a tři třídy, ale v nadcházejících měsících budou přidány nové, aby byla hra ještě zábavnější a více fascinující.

Century: Age of Ashes je velmi zajímavý nápad na hru a pokud máte kamarády stejně naladěné na fantasy svět, pak jediné, co vám zbývá, je složit tým a hurá do sedel! Grafika i hratelnost je velmi dobrá, ale jak to bývá u online her, začátky jsou těžké a nepřátelé vám nedají nic zadarmo. Closed Beta je momentálně dostupná na platformě Steam a datum vydání je plánované na duben 2021.


Recenzi napsal pro Gaming Professors David Hrachovina

Klady
 • free to Play
 • více herních stylů
 • soubojový systém
 • kosmetické doplňky, nikoli P2W
Zápory
 • zatím pouze dvě mapy a tři třídy.
 • chvíli potrvá, než si zvyknete na ovládání
 • nemožnost si vybrat herní režim.
Platforma PC
 • Datum vydání 02.12.2021
 • 0.0

  Doporučujeme

  Gaming Professors

  Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

  Sledujte nás:

  © 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.