Century: Age of Ashes – staň se dračím jezdcem

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: century-age-of-ashes
Bylo vždy vaším přáním vlastnit draka, prohánět se na něm po bitevním poli a stát se legendárním dračím jezdcem? Představujeme vám Free to Play hru Century: Age of Ashes, ve které vás čekají souboje právě na dračím hřbetu. Za hrou stojí francouzské nezávislé studio PLAYWING se sídlem v Bordeaux.

Vyberte si herní styl

Zažijte různorodé herní styly se třemi postavami, z nichž každá nabízí různé schopnosti. Je zde podpora a dezorientace v podobě Windguard, rychlá destrukce jako Marauder či nenápadnost jako Fantom. Je pouze na vás, jakou zvolíte cestu k vítězství.

SKELDIN WINDGUARD

Vycvičen k obraně největšího království na kontinentu, Windguard je páteří skeldské armády. Na objednávku rytířských ochránců využívá pravomoci svého mounta k obraně spojenců za každou cenu.
Century Herni postava Skeldin

NAERDOR PHANTOM

Pocházejí z východu a říká se, že Phantomové jsou jedinými dědici prvních řádů dragoneerů. Jezdí na záhadných ostnatých zvířatech schopných kdykoli uniknout nebo způsobit smrt díky své schopnosti maskovat se na obloze.
Century Herní postava Naerdor

SVARD MARAUDER

Bez jakékoli věrnosti království nebo vlasti jsou Záškodníci známí jako zkušení pytláci a bezohlední lovci odměn. Díky schopnosti svého mounta sledovat živého tvora za jakýchkoliv okolností se nikdy nevzdají kořisti.
Century Herní postava Svard

Herní režimy

Ponořte se do arény sami či s přáteli a bojujte o post nejsilnějšího. Hra nabízí tři různé herní režimy: Carnage, Survival a Gates of Fire.

CARNAGE

Team Deathmach 6 proti 6 se speciálními bonusy, které se objevují v aréně a dělají vaším protivníkům ze života peklo.

SURVIVAL

Last Team Standing je režim, kde se až osmnáct hráčů rozdělí do tří týmů (6v6v6) Jedná se o velice týmový režim, neboť oživení je omezené a lze ho provést pouze tak, že zachráníte spojence.

GATES OF FIRE

Budete rozděleni do dvou týmů a vaším úkolem je držení vlajky. Pokud je vlajka ve vašem držení, máte za úkol prolétnout všechny brány kolem arény.

Closed Beta a shrnutí

Momentálně existují ve hře dvě arény a tři třídy, ale v nadcházejících měsících budou přidány nové, aby byla hra ještě zábavnější a více fascinující.
GP uvozovky

Century: Age of Ashes je velmi zajímavý nápad na hru a pokud máte kamarády stejně naladěné na fantasy svět, pak jediné, co vám zbývá, je složit tým a hurá do sedel! Grafika i hratelnost je velmi dobrá, ale jak to bývá u online her, začátky jsou těžké a nepřátelé vám nedají nic zadarmo. Closed Beta je momentálně dostupná na platformě Steam a datum vydání je plánované na duben 2021.

Recenzi napsal pro Gaming Professors David Hrachovina

Klady

free to Play
více herních stylů
soubojový systém
kosmetické doplňky, nikoli P2W

Zápory

zatím pouze dvě mapy a tři třídy.
chvíli potrvá, než si zvyknete na ovládání
nemožnost si vybrat herní režim.
7 / 10

Doporučujeme

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn