Česká hororovka Sleepy Visitor dostává první trailer

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Apper Interactive

Malé české indie studio Apper Interactive do světa vypustilo první trailer na svou chystanou hororovou hru Sleepy Visitor. Konečně se tak můžeme blíže podívat na příběh této, jak samotní autoři slibují, příběhové hororovky s realistickými mechanikami z pohledu první osoby o odhadované délce přibližně kolem dvou hodin. Co fanoušky jistě potěší, jsou české titulky i dabing, což rozhodně velmi oceňujeme.

Samotný příběh se má točit okolo hlavní postavy jménem Chris v prostředí zasněžené Kalifornie v roce 1950. Chris je řemeslník, konkrétně opravář kotlů, a jednoho dne dostane od starší dámy telefonát se zakázkou. Jakmile Chris vejde do jejího domu, zjistí, že je v něm uvězněný. Navíc ho provázejí děsivé události, jako je například i přenesení se do minulosti o padesát let. Nebyla by to řádná hororová hra bez někoho, kdo vám bude celou dobu v patách a tiše bude ve stínech sledovat každičký váš pohyb. Je to ona postarší dáma, nebo někdo úplně jiný?

Přesné datum vydání bohužel zatím neznáme, ale Apper Interactive slibují, že se dočkáme ještě tento rok. Sleepy Visitor pravděpodobně vyjde pouze na PC. Pro více informací můžete studio sledovat na sociálních sítích – FacebookInstagramYouTubeTwitter a na oficiálních stránkách.

Technické parametry

Minimum

Operační systém
Windows 10

Procesor
Intel I5-7500 3.40GHz

Grafika
Radeon RX 570 8GB

Paměť
8 GB

Místo na disku
5 GB

DirectX
Verze 11

Doporučené

Operační systém
Windows 10

Procesor
AMD Ryzen 9 3900XT 3,8 GHz

Grafika
NVIDIA GeForce RTX 2080 8GB

Paměť
16 GB

Místo na disku
5 GB

DirectX
Verze 12

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn