Sleepy Visitor – náhled

Česká hororovka Sleepy Visitor dostává první trailer

20. 7. 2021
Zdroj náhledu: Apper Interactive

Malé české indie studio Apper Interactive do světa vypustilo první trailer na svou chystanou hororovou hru Sleepy Visitor. Konečně se tak můžeme blíže podívat na příběh této, jak samotní autoři slibují, příběhové hororovky s realistickými mechanikami z pohledu první osoby o odhadované délce přibližně kolem dvou hodin. Co fanoušky jistě potěší, jsou české titulky i dabing, což rozhodně velmi oceňujeme.

Samotný příběh se má točit okolo hlavní postavy jménem Chris v prostředí zasněžené Kalifornie v roce 1950. Chris je řemeslník, konkrétně opravář kotlů, a jednoho dne dostane od starší dámy telefonát se zakázkou. Jakmile Chris vejde do jejího domu, zjistí, že je v něm uvězněný. Navíc ho provázejí děsivé události, jako je například i přenesení se do minulosti o padesát let. Nebyla by to řádná hororová hra bez někoho, kdo vám bude celou dobu v patách a tiše bude ve stínech sledovat každičký váš pohyb. Je to ona postarší dáma, nebo někdo úplně jiný?

Přesné datum vydání bohužel zatím neznáme, ale Apper Interactive slibují, že se dočkáme ještě tento rok. Sleepy Visitor pravděpodobně vyjde pouze na PC. Pro více informací můžete studio sledovat na sociálních sítích – FacebookInstagramYouTubeTwitter a na oficiálních stránkách.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.