Jupiter Hell opustí v srpnu Early Access

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Jupiter Hell není hra ze série Doom

Třebaže se to tak může zdát podle dějové linie, případně i podle několika zpráv od vývojářů, Jupiter Hell není hra ze série Doom. Tento problém se vyjasnil před několika lety, kdy právníci Zenimaxu poslali dopis o zastavení činnosti tvůrci hry Doom the Roguelike, která byla následně přejmenována na DRL. Nyní, po dvou letech v Early Access, se z druhého konce roury potřísněné krví vynořuje Jupiter Hell. Jedná se o tahovou taktickou roguelike hru nebo, jak ji popsali její tvůrci, „jako šachy, ale s brokovnicemi“.

Jupiter Hell opustí Early Access 5. srpna a do startovní verze přidá řadu nových funkcí. Jednou z nich je hlas Marka Meera, který hrál mužského velitele Sheparda v původní trilogii Mass Effect. Dočkáte se také Dante Station, čtvrtého a závěrečného aktu Jupiter Hell, který zahrnuje vrcholnou bitvu proti závěrečnému bossovi hry.

Několik herních režimů

K dispozici je také několik nových způsobů hraní. Režim Trials je “nový přizpůsobitelný a modifikovatelný způsob, jak si hru užít,” říká vývojář ChaosForge. V režimu Arena se utkáte se stále obtížnějšími vlnami nepřátel, zatímco v režimu Endless se ocitnete v procedurálním dungeonu, který doslova nikdy nekončí – musíte jen zjistit, jak daleko se dostanete.

A konečně, klasický režim vás zbaví veškerého příběhu, rozvětvených cest a speciálních úrovní a umožní vám soustředit se přímo na tahové trhání a rozervávání.

Hra je zajímavou kombinací svižného ovládání, tahové roguelike taktiky a RPG postupu – pokud vás něco z toho oslovuje, pravděpodobně stojí za vyzkoušení na Steamu. Permadeath je jasná věc, takže volte své tahy moudře.

Jupiter Hell gameplay

Zdroj: igdb.com

Zdroj: pcgamesn.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn