Happy Game – prasátko

Česká hra Happy Game vychází příští týden

21. 10. 2021
Zdroj náhledu: Amanita Design

Po odkladech, spekulacích ohledně nejistého data vydání a ujišťování, že se titulu dočkáme ještě letos, se dnes Amanita Design podělila s fanoušky o zcela nový trailer k chystané hře Happy Game. Příznivci roztomilých dobrodružných adventur českého studia se mohou zaradovat. Na konci traileru totiž čekalo velké překvapení, a to rovnou pevné datum vydání, které je ještě více za dveřmi, než bychom čekali. Happy Game vyjde už příští týden, konkrétně 28. října, na PC a Nintendo Switch.

Zdroj: Amanita Design

Tento nový kousek se od předešlých her Amanita Design liší hororovějším pojetím. Nenechte se zmást názvem, protože Happy Game nebude vůbec happy! Jedná se v pořadí již o patnáctou hru z dílny malého českého studia, které ovšem nedávno mělo výstavu až v samotném Japonsku. Těšte se tak na vaše noční můry zhmotněné v realitu… utečete jim, nebo vás dostihnou?

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.