Cyberpunk 2077 intro

Next-gen aktualizace Cyberpunk 2077 byla odložena

21. 10. 2021
 

Zpráva, kterou dnes na svých sociálních sítích zveřejnilo studio CD Projekt Red, rozhodně nepotěší hráče her  Cyberpunk 2077 a Zaklínač 3: Divoký hon.  Očekávána aktualizace pro konzole nové generace byla odložena.

Níže můžete vidět oficiální prohlášení:

Cyberpunk 2077 next gen

Dočkáme se příští rok

Vážení,máme pro vás důležitou novinku týkající se aktualizací her Cyberpunk 2077 a Zaklínač 3: Divoký hon pro konzole nové generace a PC. Na základě doporučení poskytnutých týmy dohlížejícími na vývoj obou her jsme se rozhodli odložit jejich vydání na rok 2022.

Náš současný cíl pro Cyberpunk 2077 je první čtvrtletí roku 2022 a pro Zaklínače 3: Divoký hon druhé čtvrtletí. Omlouváme se za prodloužené čekání, ale chceme to napravit.

Jak je tedy uvedeno výše, na aktualizace si ještě nějakou dobu počkáme. Velkým překvapením je však poměrně kladný přístup herní komunity, která ve velké většině rozhodnutí chválí a akceptuje.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.