Nechte si zasílat e-maily od Epic Games a získáte slevový kupón v hodnotě 270 Kč

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Epic Games
Tato nabídka platí jak pro nově založené účty, tak pro stávající uživatele – musíte jen potvrdit zasílání novinek od Epic Games na váš e-mail a kód je váš. Slevový kupón lze uplatnit pouze v obchodě Epic Games na jakoukoliv hru nad 399 Kč. Tento kupón máte možnost použít do 16. listopadu.
Halloweenské slevy Epic Games Store 2021
Společnost Epic Games dělala podobnou akci již dříve – při vánočním výprodeji v roce 2020 jsme měli také možnost uplatnit kupón v hodnotě 270 Kč. V obchodě Epic Games nedávno započal Halloweenský výprodej se slevami až 75 % do 1. listopadu. Pokud máte stále problém a nevíte, na jaké hry kupón uplatnit, dáme vám pár tipů:
  • Death Stranding – 632 Kč (60% sleva)
  • World War Z: Aftermath – 675 Kč (20% sleva)
  • Hitman 3 – 754,50 Kč (50% sleva)
  • The Medium – 787,50 Kč (25% sleva)
  • Mafia Trilogy – 906,95 Kč (45% sleva)
  • Assassin’s Creed Valhalla – 929,40 Kč (40% sleva)
Možná jste si všimli, že jsem přeskočil spoustu levnějších nabídek, na které kupón nelze uplatnit – všechny tyto slevové nabídky můžete zkontrolovat sami v obchodě Epic Games. Snad tedy obohatíte vaši sbírku o nové herní tituly a nezaprodáte za ně svoji duši v obchodě.
Jak už bylo řečeno, ke slevovému kupónu vám stačí pouze účet na Epic Games a odebírat e-mailové novinky. Tento kupón můžete tedy uplatnit do 16. listopadu, ale halloweenské slevy běží jen do 1. listopadu, tak šup do obchodu, ať vám nějaké skvělé nabídky neuniknou.
Zdroj: pcgamer.com
Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn