Chernobylite – DLC „Monster Hunt”

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: The Farm 51

Hra Chernobylite již krátce po svém vydání zažila velmi kladné přijetí u celé hráčské komunity. Není to však jen kvůli lačnému čekání na hru Stalker 2. Chernobylite nabízí skvělý gameplay, perfektní fotorealistickou grafiku a zajímavý příběh.

Jak jsme vás nedávno informovali, vývojáři na své dílo rozhodně nezanevřeli a připravili pestrou roadmapu, které přinese mnoho zajímavého materiálu do hry. Nyní je čas na první z těchto rozšíření, jedná se o první FREE DLC s názvem „Monster Hunt“.

Chernobylite Ancient Shadow

Zdroj: The Farm 51

Chernobylite a první FREE DLC

V rámci nového DLC bylo zveřejněno i krátké video, které lehce nastiňuje, o čem DLC bude.

Slíbili jsme, že budeme Chernobylite podporovat ještě dlouho po jeho vydání, a hodláme své slovo dodržet. Toto je první ze série bezplatných DLC, která jsme pro vás připravili. V nepovinných misích budete mít možnost čelit novým příšerám a doplnit si zásoby černobylitu. – The Farm 51

Mezi novinkami je i přítomnost nových nepřátel, Feral Chernohost, Overgrown Duster a Ancient Shadow. Každý z těchto nepřátel se vyznačuje svými specifiky, kde a jak na vás může zaútočit, a že se o to pokusí, na to můžete vzít jed.

Samozřejmostí jsou i různá vylepšení v rámci požadavků komunity a zároveň opravy některých bugů. Kompletní seznam oprav pak naleznete zde.

Hru můžete sledovat zde.

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn