Chernobylite intro

Chernobylite – DLC „Monster Hunt”

28. 10. 2021
Zdroj náhledu: The Farm 51

Hra Chernobylite již krátce po svém vydání zažila velmi kladné přijetí u celé hráčské komunity. Není to však jen kvůli lačnému čekání na hru Stalker 2. Chernobylite nabízí skvělý gameplay, perfektní fotorealistickou grafiku a zajímavý příběh.

Jak jsme vás nedávno informovali, vývojáři na své dílo rozhodně nezanevřeli a připravili pestrou roadmapu, které přinese mnoho zajímavého materiálu do hry. Nyní je čas na první z těchto rozšíření, jedná se o první FREE DLC s názvem „Monster Hunt“.

Zdroj: The Farm 51

Chernobylite a první FREE DLC

V rámci nového DLC bylo zveřejněno i krátké video, které lehce nastiňuje, o čem DLC bude.

Slíbili jsme, že budeme Chernobylite podporovat ještě dlouho po jeho vydání, a hodláme své slovo dodržet. Toto je první ze série bezplatných DLC, která jsme pro vás připravili. V nepovinných misích budete mít možnost čelit novým příšerám a doplnit si zásoby černobylitu. – The Farm 51

Mezi novinkami je i přítomnost nových nepřátel, Feral Chernohost, Overgrown Duster a Ancient Shadow. Každý z těchto nepřátel se vyznačuje svými specifiky, kde a jak na vás může zaútočit, a že se o to pokusí, na to můžete vzít jed.

Samozřejmostí jsou i různá vylepšení v rámci požadavků komunity a zároveň opravy některých bugů. Kompletní seznam oprav pak naleznete zde.

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.