Elden Ring – Logo

Chystá se DLC pro Elden Ring?

18. 10. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Elden Ring je dodnes mezi hráči velmi populární, a proto není divu, že se na něm společnost FromSoftware snaží vydělat. Podle informací, které se začaly šířit internetem, by poslední aktualizace pro Elden Ring měla naznačovat nadcházející DLC, protože se v kódu objevují nové mapy.

Společnost Bandai Namco ani FromSoftware přímo nepotvrdily, že se na DLC pracuje. Titul Elden Ring zaznamenal obrovský prodejní úspěch a jeho svět a příběh jsou natolik rozsáhlé, že by bylo snadné přidat další obsah. Společnost Bandai rozšíření pro Elden Ring několikrát naznačila – což mnozí považují za důkaz –, ale žádné oficiální oznámení nepadlo.

Byla vydána aktualizace v1.07, která přináší řadu změn v rovnováze. Youtuber Lance McDonald na svém twitteru upozornil, že nový patch pro může také ukazovat na DLC. Podle něj se aktualizace týká map, které se nikde v datech hry nenacházejí. To může naznačovat, že titul dostane nové mapy v budoucí aktualizaci, což je u her běžné.

Mnoho fanoušků se domnívá, že to může být pravda, protože nedávno došlo k úniku informací (který je v současné době nepodložený), který odhalil identitu DLC s názvem Barbarians of the Badlands. To navazuje na údajný únik plánu vydání společnosti Bandai Namco, který mimo jiné zahrnuje remake hry Armored Core od společnosti FromSoftware a pokračování Code Vein.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.