Silent Hill – logiášek

Silent Hill bude pravděpodobně potvrzen

17. 10. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Nedávno jsme vás informovali o tom, že Konami pravděpodobně oživí zapomenutou sérii Silent Hill. Prvního dílu této hororové série jsme se dočkali v roce 1999 a posledního v září 2008 pod názvem Homecoming. Následně byly vydány další čtyři díly, které si mohli zahrát majitelé PS3, Xbox 360 a PSP, ale uživatelé PC měli v tomto případě smůlu.

V průběhu let série pomalu upadala v zapomnění, což podle mě způsobily i filmy, které se snažily Silent Hill zviditelnit, ale měly opačný efekt. Od té doby kolují po internetu různé spekulace, concept arty, údajné chystané remaky, rozhovory a další věci, které naznačují, že se série vrátí. Za největší důkaz, že se na nové hře pracuje, považují fanoušci Silent Hillu prohlášení režiséra Christopha Gana pro francouzské noviny MaG, že se chystá nový film a hry.

Po tomto oznámení nastal na chvíli informační útlum, který trval až do včerejšího večera. Včera večer se na oficiálním účtu Silent Hillu objevila zpráva: „Vidíte město ve svých neklidných snech?“. „Nejnovější aktualizace pro sérii Silent Hill budou odhaleny během vysílání #SilentHill ve středu 19. října ve 14:00 PDT.“ Tweet společnosti Konami odkazuje na webovou stránku, která v současné době zobrazuje pouze čas, na nějž je titul Transmission naplánován.

Co tedy můžeme očekávat? V posledních několika letech se objevily zvěsti o různých projektech Silent Hill ve vývoji – i když nic konkrétnějšího než něco s názvem Silent Hill: Transmission, co se objevilo na korejském webu s recenzemi videoher.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.