yakuza like dragon

Chystá se představení nové hry ze série Yakuza?

2. 9. 2022
 

Dlouholetý producent a scenárista série Yakuza, Masayoshi Yokoyama, nyní povýšený na ředitele studia, před rokem potvrdil, že pracuje na Yakuza: Like a Dragon 2, a v červenci letošního roku byly zveřejněny záběry z tohoto projektu. Potvrdil také, že se v novém díle objeví mistr smíšených bojových umění Mikuru Asakura a také nové cílové město, které v předchozích hrách nebylo. Společnost Sega včera na svém oficiálním účtu na Twitteru oznámila na 8. září vydání krátkého potvrzujícího videa, že se jedná o projekt studia Ryu Ga Gotoku.

Bylo také potvrzeno, že ho bude uvádět sám Yokoyama. Na první pohled se zdá, že studio skutečně hodlá představit očekávanou Yakuzu, ale Ryu Ga Gotoku údajně pracuje na dvou projektech. Ten druhý však zatím nebyl oficiálně odhalen. Jelikož se Yokoyama stal šéfem studia, možná využije příležitosti a odhalí tento neznámý projekt. Abychom předešli dohadům, rovnou upozorňuji, že nová Yakuza od Ryu ga Gotoku nebyla oznámena jako Yakuza: Like a Dragon 2. Jmenovala se Ryu ga Gotoku 8, ale to spíše kvůli japonským a anglickým zvyklostem v pojmenování série.

Ačkoliv se oznámení společnosti Sega může, ale nemusí týkat projektu Yakuza: Like a Dragon 2, fanoušci Yakuzy a studia Ryu Ga Gotoku budou jistě nadšeni. Stream v japonštině můžete sledovat 8. září ve 13:00 na oficiálním kanálu na YouTube.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.