Claina – Elden Ring art

Claina vytvořila originální art k vydání Elden Ringu

25. 2. 2022
Zdroj náhledu: Cenega Czech

Dnes je ten den, kdy naše srdce konečně puknou radostí po tak dlouhém čekání na další zářez do série Souls titulů. Elden Ring právě v tento požehnaný čas vychází a tisíce natěšených pařanů už se nemohou dočkat toho, až dostanou v prvních pár minutách výklep od začátečnického bosse. Zatímco pro vás připravujeme recenzi, zkraťte se dlouhou chvílí zajímavou soutěží. Pokud někteří sledujete českou umělkyni pod přezdívkou Claina, jistě jste již zaznamenali, že v nedávné době na jednom ze svých pravidelných streamů kreslila originální promo art právě na téma Elden Ringu.

Zdroj: Cenega Czech

Tento stream však nebyl jen tak ledajaký a probíhal ve spolupráci s českou distribuční firmou Cenega Czech. Ta si pro vás připravila soutěž o hodnotné dílo. Obraz, který Claina digitálně namalovala, byl vytištěn a zarámován. Jedná se ovšem pouze o skromný počet deseti existujících kusů po celém světě, což z něj činí vskutku raritní sběratelský předmět. Už v pondělí na facebookové stránce Cenega Czech odstartuje soutěž o jeden z těchto deseti obrazů. O víkendu tak máte čas zabrousit do úžasného světa Elden Ringu, jehož recenze jsou prozatím přímo skvělé.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.