Elden Ring – Logo

Uniklé záběry z Elden Ringu

18. 10. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Nyní již neexistující YouTube kanál s názvem Games Anime and More zveřejnil 27 sekundové video ze hry Elden Ring, které se rychle rozšířilo, než bylo odstraněno. Naštěstí je tu Jeff Grubb, na jehož Twitteru se smazané video objevilo. Záběry toho mnoho neukazují, pouze ozbrojenou postavu pohybující se na útesu a vzhlížející k zářícímu stromu, jak přeskakuje skály a odhání několik orlů. Ti zanechávají při odletu peří, což je celkem pěkný detail.  Na předvedené ukázce je asi nejzajímavější to, že budete moci skákat ve stoje, a ne v běhu jako tomu bylo v Dark Souls.

Všímaví hráči navíc zjistili, ve které lokalitě se uniklé záběry odehrávají: konkrétně se jedná o malou část krajiny, ukázanou při oficiální prezentaci hry. Elden Ring vyjde ve službě Steam 21. ledna. 

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.