Elden ring - náhled

Elden Ring představuje nový trailer

20. 2. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Nové akční RPG Elden Ring pootvírá dveře a za pomoci nového traileru můžeme nakouknout více do tohoto krásného fantasy světa. Pro ty, kterým ušel tenhle očekávaný kousek od vývojáře FromSoftware, svět vznikal za velké pomoci George R. R. Martina, autora knihy, která posloužila jako předloha k vytvoření známého seriálu Game of Thrones. Další známá postava ve světě herních režisérů, Hidetaka Miyazaki, po sérii Darks Souls režíruje právě i Elden Ring.

Na hráče čeká otevřený svět se spoustou monster, kooperace s přáteli či tvorba vlastní postavy. Vývojáři také slibují grandiózní příběh a my doufáme, že se jim podaří uspět. Jak se hra povedla a zda naplní svůj potenciál, se dozvíme od 25. 2. 2022. Elden Ring se nyní dá předobjednat, jeho cenová laťka se stanovila v základním režimu na 59,99 € a v Deluxe verzi o 20 € navíc. A co vy, milí hráči, čekáte na tenhle titul s očekáváním? Nebo ani ne? A co říkáte na naši recenzi Elden Ring?

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.