Clone Drone – velký kápo

Clone Drone in the Danger Zone – robotický gladiátor

16. 4. 2021
 

Hrajete za robotického gladiátora, do kterého bylo přeneseno lidské vědomí. Tento titul nám přineslo vývojářské studio Doborog Games. Clone Drone in the Danger Zone může na první pohled odradit hráče skrze své jednoduché grafické zpracování, ale když dáte titulu šanci, získáte zábavu na několik hodin. Hra vám nabízí tři možné režimy pro jednoho hráče a další tři pro multiplayer.

Zdroj: Doborog Games

Možnost hrát v několika režimech

Z režimů pro jednoho hráče musím jako první zmínit Endless Mode, ve kterém musíte projít osmdesát šest úrovní na sedm různých obtížností. Ve Twitch Mode na vás budou vaši diváci sázet a vytvářet vám nepřátele, které musíte porazit. Posledním režimem je Challenge Mode, ve kterém budete mít vždy jeden typ zbraně a s ní se budete snažit přežít. 

Clone Drone – diváci vás milují
Clone Drone – vylepšování

Nyní přejděme k režimům pro více hráčů. Last Bot Standing v mnohém připomíná battle-royale tituly .Hrajete proti patnácti hráčům, přičemž jeden zápas trvá 5–10 minut. Do Private Duels si jednoduše pozvete svého kamaráda, kterému ukážete, kdo je pánem této videohry.  Posledním režimem je Online Co-op, kde budete týmově spolupracovat s jinými hráči proti svým nepřátelům.

Je velká škoda, že nám tvůrci v Clone Drone in the Danger Zone neumožnili vytvořit si vlastního robota podle svých představ a různě ho modifikovat a rozhodovat, jaké zbraně chcete používat. Takhle vždy dostanete stejného mechanoida, který se akorát odlišuje jménem a barvou, to je celé.

Odsekávání robotických končetin

Souboje nejsou tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát.  Váš robot má pouze jeden život, takže stačí jedna malá chyba a začínáte od začátku v těle nového robota. Díky různým vylepšením, která provádíte vždy před novým zápasem, si můžete nechat vytvořit vlastního klona. Když prohrajete, místo toho, abyste začali od začátku, dostanete kontrolu nad vaším klonem, díky čemuž můžete pokračovat dál. Pokud budete mít štěstí, tak vám nepřátelé maximálně useknou některou končetinu. Budete se tu rychle vyhýbat šípům, úderům a různým pastem, které si na vás tvůrci připravili. To vše při doprovodu elektronické hudby.

Tvorba klona není jedinou dovedností, kterou si zde můžete zakoupit – úprava meče, odrážení šípů, luk, kladivo, jetpack aj. Zakoupené věci si následně vylepšujete skrze dovedností body, které dostanete za každou výhru v aréně.

Souboj neustále komentují dva komentátoři, kteří si z vás dělají srandu nebo vás věčně kritizují. Při dabování těchto dvou postav se tvůrci museli opravdu bavit.

Zdroj: Doborog Games

Clone Drone in the Danger Zone je dobrá hra, která vás dokáže na několik hodin zabavit. Na to, že se hra nachází v předběžném přístupu, vám nabídne hodně zábavy. Jednoduchá grafika dodává titulu patřičné kouzlo a elektro hudba, která hraje při soubojích, vás dokáže nabudit. Hru lze zakoupit na Steamu za 16,79 €.

Klady
 • dabing
 • grafika
 • zábavná hratelnost
 • hudba
Zápory
 • po delší době repetitivní
 • nemůžete si vytvořit vlastního robota
Platforma PC
 • Datum vydání 27.07.2021
 • 0.0

  Doporučujeme

  Michal Mráz

  Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

  Sledujte nás:

  © 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.