xboxgame pass – logo

Co v březnu přináší Xbox Game Pass

16. 3. 2022
Zdroj náhledu: Xbox

Společnost Microsoft oznámila hry, které budou tento měsíc zahrnuty do předplatného služby PC Game Pass. Zmíníme se ale také o hrách, jejichž příchod na konzoli umožní toto předplatné.

Xbox Game Pass

Zdroj: Xbox

Prvním titulem je Shredders. Jedná se snowboardovou hru s otevřeným světem zaměřenou na provádění těch nejšílenějších triků, jaké si lze představit. Pronikněte do největší snowboardové události roku a doufejte, že získáte divokou kartu pro exkluzivní pozvánku. Abyste dokázali, že na tuto výzvu máte, zvládněte umění jízdy v parku, jízdu po railech či masivní kickery a získejte své místo ve světě snowboardingu. Titul se objeví 17. března.

Druhou hrou bude The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos. Zažijte dobrodružství plné humoru, překvapení a bláznivých setkání při vstupu do ztřeštěného hrdinského fantasy světa The Dungeon of Naheulbeuk. Povedete tým neobvyklých a neohrabaných hrdinů v této epické a náročné taktické hře na hrdiny. Tuto RPG hříčku očekávejte 22. března.

Dále se objeví Tainted Grail: Conquest. Pokud máte nervy z oceli a nebojíte se výzev, Tainted Grail vám nabídne umírání, zabíjení nepřátel, objevování a trochu toho taktizování. Celý herní svět je zasazen do temného fantasy prostředí, ve kterém najdete keltské mýty a legendy o králi Artušovi. Hra je již dostupná pro hráče na PC, ale nyní bude 22. března k dispozici i pro Xbox prostřednictvím služby Game Pass.

Zero Escape: The Nonary Games. Skupina cizinců byla unesena a donucena zúčastnit se ďábelské hry na smrt. Komu lze věřit? Čím horší je situace, tím větší je napětí. Dokážete najít cestu ven z Nonary Games? Nebo zaplatíte nejvyšší cenu? Jde o animovaný vizuální román s prvky logických hádanek. Zero Escape se na cloudu, konzolích a PC ukáže 22. března.

Zahrajte si jižanskou gotickou point-and-click adventuru a prozkoumejte potápějící se předměstí a zelené průmyslové bažiny pokřivené jižní Louisiany. Na PC se objeví titul objeví 24. března.

Crusader Kings III. Převezměte vládu nad středověkým šlechtickým rodem a po generace zvyšujte jeho moc a prestiž. Pokud jeden z vládců zemře, nahradí ho dědic, jehož schopnosti nebo zájmy mohou být zcela odlišné, což vás donutí upravit vaše dlouhodobé plány. Hra Crusader Kings III je nyní k dispozici pro PC, ale brzy, 29. března, vyjde i na konzolích.

Weird West. Temná fantasy odehrávající se na Divokém západě, kde se strážci zákona a pistolníci dělí o hranici s fantastickými bytostmi, z nichž každá hraje podle vlastních pravidel a má své vlastní cíle.. Divoké přestřelky započnete 31. března na PC a konzolích.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.