Path of Exile - Cover

Path of Exile dostane podporu ovladačů

16. 3. 2022
Zdroj náhledu: Grinding Gear Games

Path of Exile je mezi námi již od roku 2013 a za tu dobu mělo spoustu hráčů možnost zjistit, že ten nejlepší herní zážitek poskytne v kombinaci s herním ovladačem. Zatímco přímá konkurence – Diablo 3 – nabízí podporu ovladače i pro počítač, příznivci Path of Exile se museli doposud spokojit s konzolemi. Nyní byla mnohá přání konečně vyslyšena a vývojářské studio Grinding Gear Games ovladačům otevírá svou náruč. V rámci nadcházejícího patche 3.17.3 si hráči budou moci vyzkoušet betu podpory ovladačů, která bude k dispozici pouze pro verzi na platformě Steam. V nastavení postačí změnit metodu vstupu na „Gamepad (beta)“ a vesele se budete moci vrhnout do útrob Wraeclastu.

Podle vývojářů by neměla být plná verze podpory ovladačů zhotovena dříve než s příchodem patche 3.18, jenž by měl dorazit v květnu. Grinding Gear Games také zdůrazňuje, že se při hraní na ovladači s nynější verzí hry můžete občas setkávat s technickými problémy nehledě na typ ovladače.

Zdroj: Grinding Gear Games

Zdroj: pcgamesn.com

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.