Cockwork Industries – Andrea

Cockwork Industries – výhra zlatého tiketu

2. 2. 2021
 

Představte si, že byste mohli tři dny strávit úplně sami zavření s několika vnadnými a pěkně žhavými slečnami. Pokud se vám tato představa zamlouvá, je Cockwork Industries přesně pro vás. Vaše ruka nezůstane v klidu, a to z toho důvodu, že k ovládání potřebujete jen jednu paži. Jak využijete tu druhou, už je zcela na vás. Maximálně se z vás stane další Arnold, ale jen z jedné poloviny. Jen malé doporučení, tento titul hrajte, až vaše přítelkyně bude spát.

Jmenujete se Dwayne Russel s pěkně velkým vercajkem a jednoho dlouhého večera jste se až moc nudil při sledování porna na internetu. Najednou na vás vyskočila soutěž, kde jste mohl získat zlatý tiket honiče Willyho Wankera, (Satira na Willyho Wonku) díky kterému se můžete na tři dny dostat do nejproslulejší a nejkontroverznější společnosti na vylepšení těla a být tak svědky jejího vnitřního fungování. V Cockwork Industries jsou plně oddáni svému poslání podporování krásy a dokonalosti lidského těla, zároveň též zdůrazňují sexuální aspekty. Naneštěstí pro vás jste se stal výhercem.

Cockwork Industries – Diego
Cockwork Industries – kancelář s Andy

Lov může začít

Máte tu smůlu, že jste jediný chlap v celém Cockwork Industries, ještě k tomu obklopený sedmi krásnými sexuchtivými ženami – máte to sakra, sakra velkou ale smůlu. Ale teď vážně. Cockwork Industries vám na samotném začátku dá na výběr, jestli chcete hrát čistě heterosexuálně anebo s jedním homosexuálním nasvaleným údržbářem  Diegem, co má opravdu velké nářadíčko... opravdu myslím to instalatérské nářadí.

Balení samotných dívek není nijak extra náročné, jen se připravte, že si hru budete ukládat a načítat jako zběsilí (škoda, že to takhle nejde i normálně). U každé ze sedmi krásek si budete muset vybudovat oblibu. To uděláte pomocí dialogů, kdy máte na výběr vždy ze dvou možností. Pokud odpovíte správně, tak jste na dobré cestě. Pokud to zvoráte, buďte v klidu a udělejte to jako v normálním světě – prostě jí dejte nějaký dárek. Jenže to tady funguje opravdu jako v reálném životě, proto ne každý dárek je ten pravý a nekončí to happy endem.

 Zároveň ne každá žena v Cockwork Industries je stejná, budete muset tedy přijít na to, co na ni zabírá. Respektive u některé budete muset být typický romantický nadšenec a u jiné zase totální vyvrhel. Ani tady ohledně žen nemůže být nic jednoduché. Aby toho nebylo ještě málo, tak pro každou budete plnit nějaké ty úkoly. Během vašeho hraní můžete pro své slečny nacházet erotické oblečky. Když budete dobří v hledání, můžete najít speciální ticket, díky kterému vám jakkákoliv holka musí ukázat svá pevná ňadra, která by každý chlap rád polaskal.

Člověk by si tu chtěl zřídit harém

Pokud se vám tohle vše povede a získáte nějakou ženu (myslím v této hře) anebo Diega, to už je na vás. Dostanete občas jako odměnu krátké video. Jindy na vás rovnou nadrženě skočí a jdete na to i s předehrou. Předehra je největší ztráta času a hlavně nervů, mnohdy vás u toho pěkně bolí ruka, protože je potřeba kombinovat vhodné dráždění partií.

To celkově ovlivní váš výkon a buď budete mít usměvavou uspokojenou ženu nebo se vám místo vděku naskytne pohled na mračící naštvanou slečnu, která si příště dvakrát rozmyslí, jestli s vámi do toho půjde znovu. Takže naštěstí je tu možnost rychlého načtení uložené pozice a můžete to zkusit znova a lépe. Škoda, že to takhle normálně nefunguje.  A na co se tu můžete vůbec těšit?  Na masturbaci s okurkou, hluboký orál, lesbické hrátky, anál či tu skvělou trojku, jejíž součástí byste chtěli být.

Pokud jste ten typ, který chce harém, tak vás zklamu. V Cockwork Industries tuto možnost bohužel nemáte. Jako v reálném světě, tak i tady jsou ženy rivalky a pokud si získáte jednu, ztratíte náklonnost u té druhé. Pokud tedy chcete mít všechny romance, erotická videa apod., budete hru muset projet několikrát. Maximální počet holek, které můžete získat na jeden zátah, jsou tři. Jaký konec pak získáte, záleží na tom, se kterou z těch sexy holek máte největší vztah.

Největšími problémy v tomto titulu jsou dlouhé sexuální scény, kde pomalu čekáte několik minut, než to skončí. Samozřejmě nadruhou stranu jsou tyto sekvence velice detailní, tudíž můžete poprvé ve svém životě vidět nahou ženu. Veškeré vaše fantazírování skončí během chvilky, pokud hru projíždíte už po několikáté. Když hru pustíte poprvé, tak pocítíte náběh testosteronu. Co se hledání předmětů týče, nemáte tu žádnou mapu či ukazatel, který vám řekne kam máte jít nebo s jakou osobou si promluvit. Na tyhle věci si musíte přijít sami a to vám mnohdy zabere dost času.

Když pominu dlouhé cutscény, zdlouhavé hledání předmětů či postav, se kterými si máte promluvit, Cockwork Industries splňuje vše, co byste od erotické hry očekávali. Grafika a animace jsou dobře provedeny, k tomu je tu navíc sedm krásných dívek, které můžete získat. Pokud ještě k tomu patříte k milovníkům velkých prsou, tak tuhle hru budete milovat (největší má Andrea a je to ještě navíc redheadka). Hru musíte několikrát dohrát pro získání všech achievementů. A pokud jste někdy hráli třeba Leisure yacht či Pleasure villa tak se ničeho nebojte, tento titul je mnohem propracovanější jak po hratelnostní stránce, tak i po té grafické. Cockwork Industries vám zaručí krásné a mokré sny.

Klady
 • grafické zpracování
 • hratelnost – ovládáte hru pouze jednou rukou (druhá je plně nezaměstnaná)
 • pokud chcete získat vše, nutno zahrát víckrát
 • několik konců
Zápory
 • dlouhé cutscény, které nelze přeskočit
 • hledání předmětů a postav
Platforma PC
 • Datum vydání 07.11.2019
 • 0.0

  Doporučujeme

  Michal Mráz

  Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

  Sledujte nás:

  © 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.