College Bound náhled

College Bound – v roli muže s velkým nářadím

9. 1. 2022
Zdroj náhledu: FOZ

Já jsem soutěživý člověk, takže když mi někdo zadá nějakou výzvu, je pro mě téměř nemožné ji odmítnout. Mojí výzvou bylo napsat recenzi na erotický titul, a tak se v mé knihovně objevila free-to-play hra College Bound od vývojářského studia FOZ. Ta má na Steamu 87 procent kladných recenzí což ji řadí do kategorie „velmi kladné“. Pojďte se společně se mnou podívat, jak jsem ji já, jakožto naprostý zelenáč v tomto žánru, zhodnotila.

Mladý, ale šikovný

Ocitla jsem se v roli muže, který má velké nádobíčko, krásnou přítelkyni, kterou občasně podvádí, a k tomu všemu se snaží získat stipendium na škole v Paříži. Nebudeme si nic nalhávat, život má pestrý. Titul nás přivítá na mé poměry docela velkoryse, a to vášnivou sexuální scénou s vaší přítelkyní. Co to ale neslyším? Zvuk budíku se rozléhá v mých uších, a tak si velice rychle uvědomuji, že to byl pouze sen. Nebojte se, ta krásná slečna ze snu je vaše přítelkyně i v reálném životě vaší postavy, akorát je panna, a tak si o hrátkách s ní doopravdy zatím můžete nechat jen zdát. Po probuzení míříte na vaši vysokou školu, kde se máte setkat s ředitelkou školy, která vám má jen z formality podepsat papíry vašeho stipendia. Náš mladík, kterého jsem si „originálně“ pojmenovala John, si totiž myslí, že stipendium už má v kapse. Paní ředitelka ho ale vyvede z omylu a řekne mu, že našla další kandidátku, která jí pro toto stipendium více vyhovuje. John je tedy v koncích a řekne ředitelce: „Udělám naprosto cokoliv!“ Tuto větu si měl rozmyslet, jelikož vaše ředitelka, která se jmenuje Miranda, se doslechla z školních klepů, že vaše postava byla bohem velice dobře obdařená, a ona je osamělá padesátiletá žena. Co tedy pokračuje dále, si už můžete domyslet sami. Pokud vás starší ženy rajcují, mohu vás ujistit, zde jich je dostatek. Snad možná i více než těch mladých.

Volba možností

Titul College Bound nabízí volbu možností. Svým způsobem tedy příběh ovládáte lehce i sami, což považuji za klad. Některé volby jsou spíše minimální, jiné zase rozhodnou, zda si s někým zašpásujete či nikoliv. Takže ano, to já sama, jakožto hráč, jsem se rozhodla podvést svoji přítelkyni, a ne jednou. Je tedy velice možné, že pokud by za počítačem seděla nějaká čistá duše, k sexuálním scénám by se dostala pouze minimálně. Dále je pouze na vás, jaké ženské postavy chcete ve hře vidět svléknuté a jaké nikoliv. Všechno to je o vašich preferencích. Pokud slečna není v klíně oholená, je také možné si vybrat při sexuálním aktu, aby byla hladká jako dětská prdýlka.

Klikačka a sexuální scénky

Celou hru ovládáte pouze myší a jen levým tlačítkem. Vaše druhá ruka je tedy naprosto volná k jakékoliv jiné činnosti, pokud mi rozumíte. Nicméně chyběla mi možnost volného pohybu a také mě mrzelo, že v titulu se neobjevily žádné minihry. Teď pojďme k té více pikantní části, kvůli které zde nejspíše všichni jste. Ano, k erotickým scénám. Je to moje úplně první erotická hra, kterou jsem si kdy zahrála, a i tak jsem poznala, že sex zde prostě zas tak propracovaný není. Nechápejte mě špatně, grafické zpracování bylo docela slušné a nahá těla slečen nevypadala vůbec špatně. Dokonce jsem si vyzkoušela i více sexuálních poloh, než jsem čekala. Avšak když už jsme se dostali k té hlavní části, jediné, co se dalo, bylo sledovat a zrychlit. Bohužel tedy nebylo možné si jakkoliv pootočit kameru či přiblížit a tak podobně. Co mně také osobně chybělo, bylo audio. Sex nebyl doprovázen žádným vzdycháním ani sténáním do ouška a už vůbec nikdo nahlas nekřičel jméno John. Jméno mého hlavního protagonisty bylo pouze v dialozích. Ráda bych také vytkla absenci jakýchkoliv pikantností, například v podobě různých sexuálních hraček. Jediné, co se mi dostalo do ruky, bylo pořádné modré dildo. Nicméně takový roubík, bičík či plyšová pouta v titulu nenajdete.

Spíše příběhovka se špetkou sexu

I přestože hra zas tak neměla dobře provedené samostatné sexuální scény, příběh byl docela zábavný a nějaký ten čas jsem tedy u College Bound strávila. V příběhu se objevuje spousta postav a vy s nimi řešíte různé životní situace. Některé jsou docela reálné a mohly by se stát i v našem běžném životě a jiné jsou spíše absurdní, ale zato vás pobaví. Na druhou stranu, pokud jste ten typ hráče, co v erotických hrách vyloženě hledá pořádnou erotiku, tento titul nebude to pravé ořechové pro vás.

John má spoustu kamarádek a někdy je hloupý

Co mě překvapilo, bylo, že ve hře se objevovaly hlavně ženské postavy. Za celou dobu hraní jsem potkala ve hře jedinou postavu mužského pohlaví a tomu jste se chtěli dostat do kalhotek jeho ženy. John byl také někdy hloupý, až mě to snad dokázalo vytočit. Jeho prasácké řeči bych ještě přežila, ale jakmile se dostal do křížku se svojí přítelkyní, myslela jsem, že hru vypnu. Ten chlapec tu situaci akorát zhoršoval každým slovem, co vypustil ze své pusy. V takových chvílích jsem si přála volbu dialogů, jelikož si kopal svůj vlastní hrob.

College Bound vás dokáže na pár hodin zabavit, jelikož příběhová část není zas tak špatná, jak jsem očekávala. Grafické zpracování je docela slušné a možnosti volby také považuji za klad. Bohužel v titulu chybí jakékoliv propracovanější herní mechanismy, a tak sexuální scény nejsou nic extra. Dále mi ve hře chyběl volný pohyb, minihry a nějaké pikantnosti či zpestření.

Klady
 • free-to-play
 • příběh
 • volba možností
 • grafické zpracování
Zápory
 • klikačka
 • méně propracované sexuální scény
 • žádné audio kromě hudby v pozadí
 • žádné zpestření
Platforma PC
 • Datum vydání 03.06.2021
  • Vývojář FOZ
  • Vydavatel FOZ
  0.0

  Doporučujeme

  Adéla Pfefrová

  Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

  Sledujte nás:

  © 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.