Content Warning – filmujeme

Content Warning je na Steamu hitem

4. 4. 2024
Zdroj náhledu: Content Warning

Pokud jste se prvního dubna raději drželi v bezpečné vzdálenosti od internetu v dobré víře, že se vám aprílové žertíky vyhnou obloukem, přišli jste o vydání nové nezávislé hororové hry, která si na Steamu vede překvapivě dobře. Content Warning z produkce studia Landfall Publishing si za pouhých čtyři a dvacet hodin vyzvedlo přes šest milionů uživatelů. Hra byla po omezenou dobu nabízena zcela zdarma, a nejen díky tomu na sebe strhla velkou pozornost. S takřka 94 % pozitivních recenzí a nad sto tisíc aktivních hráčů každý den se Content Warning zřejmě snaží jít ve stopách oblíbeného Lethal Company. Bez žádného dřívějšího oznámení nebo marketingové kampaně je to na nezávislý projekt solidní úspěch.

Ti z vás, kteří si první den nestihli titul vyzvednout zdarma, si mohou Content Warning pořídit za pouhých 7,79 € na Steamu. Pokud jste hru ještě nezaznamenali, ve společnosti až tří dalších přátel se chopíte kamer a vyrazíte na děsivá místa, abyste natočili strašidelné záběry a stali se virálními. Tam dole v hlubinách na vás čeká hromada artefaktů, příšer, prokletých relikvií a bůhví čeho dalšího. Stihnete se včas vrátit, než vám dojde kyslík, baterie v kameře nebo všichni přátelé? Videa nahrajte na SpöökTube a čekejte, jakých výšin dosáhnou. Během tří dnů natočte co nejvíce materiálu, což vám zaručí větší výnosy z reklam i zhlédnutí, a tím se vám do rukou dostane rozpočet na vylepšení vybavení. Tento jednoduchý koncept oslovil davy, díky čemuž se titul může chlubit až 204 439 online hráči ve svém největším peeku.

Content Warning se však nevyhnul prvotním problémům s bugy, nefunkčním připojením i hostováním či nečitelnými záznamy z kamery. Na opravách se již horlivě pracuje a tvůrci se snaží hráče ujistit, že jim nadcházející aktualizace přinese ještě lepší zážitek než doposud. Otevřete prohlížeče, zadejte jméno hry a pobavte se nad hromadou videí a kompilací internetových tvůrců, protože v Content Warning o bizarnosti nouze není.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.