Counter-Strike 2 náhled

Counter-Strike 2 navyšuje kapacitu serverů

29. 9. 2023
Zdroj náhledu: Valve

27. září v pozdních večerních hodinách našeho času byl konečně oficiálně vydán Counter-Strike 2. Jednalo se snad o nejočekávanější FPS titul roku, důkazem toho je i žebříček na Steamu nejhranějších her. Asi vás nepřekvapí, že první místo si pro sebe zabralo právě CS2, a to docela s velkým náskokem. Za sebou nechává hry jako Dota 2, Baldur’s Gate 3 nebo Starfield.

Vysoká popularita s sebou přináší i nepříjemnou daň a tou je překročení kapacity serverů ve více regionech. „Ukázalo se, že hodně z vás chce hrát Counter-Strike 2! Pokud máte problém s vyhledáváním zápasu, je to proto, že jsme dosáhli kapacity serverů v různých regionech. Co nejrychleji přidáváme další serverovou kapacitu. Děkujeme za trpělivost.“ Takhle se k situaci vyjádřilo Valve na oficiálním twitterovém účtu CS2.

Zatím to vypadá, že CS 2 by brzy mohl pokořit poslední rekord CS:GO, co se týče současně hrajících hráčů. Naposledy se jednalo o rekord v počtu 1 802 853 online hráčů.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.