Counter Strike: Global Offensive je stále populární

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Valve
Čas od času od některých hráčů zaslechnu, že Counter Strike: Global Offensive je již mrtvou hrou, opak je ale pravdou. I když já s tímto tvrzením nikdy nesouhlasila, jsem ráda, že zde jsou různé statistiky, která vyvrací tyto hloupé řeči. Ať už jste, nebo nejste fanoušky této světově známé střílečky, jedno se jí musí nechat – své hráče si nějakým záhadným způsobem dokáže udržet.
Counter Strike: Global Offensive vyšel již před více než deseti lety a nyní pokořil svůj nový rekord. 11. února, tedy v sobotu, hrálo současně 1 320 219 hráčů dle statistik Steamu. Tím byl tak překonán rekord z dubna roku 2020, kdy současně CS:GO hrálo 1 308 963 hráčů. Tento dubnový rekord byl nejspíše způsoben pandemií, kdy většina světové populace byla nucena zůstat ve svých domovech, a tak hráči měli mnohem více času na své milované hry.
Proč byl ale rekord pokořen zrovna teď? V pátek vyšel nový update, který do hry s sebou přinesl novou bednu, kapsli se samolepkami a také hudební balíček, nicméně je spíše nepravděpodobné, že toto byl důvod pokoření rekordu. Pravděpodobnějším důvodem je jen to, že Counter Strike: Global Offensive rostl na popularitě několik posledních měsíců, přičemž k pokoření rekordu se blížil již několik posledních víkendů.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn