Crisis Core Final Fantasy VII - Reunion – úvodka

Crisis Core nebude jen obyčejný remaster, jak ukazuje nový trailer

20. 11. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Square Enix vydala nový trailer na hru Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion před jejím vydáním, které přijde příští měsíc. Minutová ukázka přichází spolu s podrobnostmi o vylepšeních, která byla pro vydání hry provedena oproti původnímu vydání na PlayStation Portable.

Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion je remaster hry Crisis Core: Final Fantasy VII, prequelu k původní hře Final Fantasy VII. Verze Reunion bude obsahovat grafická vylepšení, vylepšení tempa soubojového systému hry v reálném čase, přepracování systémů DMW a Limit Break, nové animace, nové mechanismy útoků nepřátel, plnohodnotný hlasový projev a přepracovaný soundtrack od skladatele Takeharu Ishimota.

Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion sleduje příběh SOLDIERA Zacka Faira během některých událostí, které vedly k Final Fantasy VII. Hra vyjde 13. prosince 2022 pro PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S a Nintendo Switch.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.