MATCHO titulka

MATCHO nám ukazuje novou část kampaně

18. 11. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Česká hra od vývojářů FiolaSoft Studio nám byla poprvé představena minulý rok formou teaseru. Od té doby unikátní match-3 FPS hra prošla mnohými vylepšeními a poodhalila nám kousek ze svého světa. Vývojáři nám nyní představují novou část kampaně a přirovnávají svoji hru k dalším kouskům, jako je například Candy Crush nebo Doom. Na jejím vývoji se podílí pouze osm lidí a musíme uznat, že zatím vypadá velice zajímavě. Novou část kampaně můžete vidět zde:

Video nám představuje nové druhy nepřátel a možnosti, jak se během kampaně vyhýbat jejich projektilům. Kromě toho nám vývojáři dávají některé tipy, jak kampaň úspěšně projít. MATCHO by mělo oficiálně vyjít již příští rok jak na PC, tak i konzole. Pokud vás tato hra zaujala a chcete se o ní dozvědět více, můžete navštívit oficiální internetové stránky playmatcho.com.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.