Evil West náhled

Evil West se připomíná

18. 11. 2022
 

Velmi očekávaný akční titul Evil West, který vás zavede na starý „dobrý“ Divoký západ, jenž je pohlcován temnou hrozbou, vychází již za několik dní. V kůži jednoho z posledních žijících agentů, kteří byli vycvičeni na lov upírů, se ocitáte v bodě zlomu, poslední hranicí mezi lidstvem a hluboce zakořeněným terorem, který se vynořuje ze stínů.

Vývojáři z Flying Wild Hog nám ještě poslední dny před vydáním svého titulu připravili malé překvapení. Jde o krátký trailer, který ukazuje záběry ze hry, ale zároveň v něm uvidíte drsňáka z akčních filmů, který nejde pro ránu nebo sek mačetou daleko. Danny Trejo je právem považován za člověka s nejdrsnějším vzhledem v šoubyznysu a není tak velkým překvapením, že vývojáři vsadili právě na něj.

Jak můžete vidět, hra nabízí různé lokace, které odpovídají prostředí Divokého západu. Budete si moci vychutnat boj na blízko se zakončením různými komby nebo použít zbraně a speciální vychytávky na vyřízení nepřátel z pohodlné vzdálenosti. Své zbraně a vybavení si budete moci samozřejmě vylepšovat k obrazu svému a stylu, který vám nejvíce vyhovuje. Zachránit Ameriku od naprosté krvavé katastrofy se můžete vydat sólo nebo v kooperativním režimu s kamarády.

Hra vychází 22. listopadu 2021 a můžete ji sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.