Counter Strike 2 náhled

CS:GO překonalo svůj další rekord zas a znovu

7. 5. 2023
Zdroj náhledu: Valve

Counter-Strike: Global Offensive se poslední dobou stalo znovu velice populární. V posledních měsících se totiž neustále zas a znovu překonává rekord v počtu současně hrajících hráčů. Naposledy tento rekord byl pokořen v březnu, kdy hru hrálo současně 1 519 457 hráčů. Nyní se číslo opět zvětšilo, a to docela o dost.

Včera, tedy 6. května, CS:GO hrálo současně neuvěřitelných 1 818 773 hráčů. Tento rekord byl nejspíše zapříčiněn novým updatem, jenž do hry přinesl Pick’Em challenge posledního CS:GO Majoru, který začíná již 8. května. Ten další se bude hrát již v novém Counter Strike 2. Jak je zvykem, s nadcházejícím Majorem byly do hry přidány i zcela nové kapsule se stickerkami všech týmů, které se zúčastní tohoto velkého turnaje. Zde si můžete také přečíst, jaké jsou nejdražší skiny do hry CS:GO.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.