Saints Row dostane první příběhové rozšíření

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Volition

Restart série Saints Row nebyl hráči a kritiky zrovna přijat s otevřenou náručí, což zavinilo nejen obrovské množství chyb, které jsme ve hře i po několika odkladech našli, ale také několik dalších nedostatků, jako jsou stále se opakující úkoly, špatná fyzika vozidel či slabá umělá inteligence. Nyní vývojáři přichází s prvním obsahovým rozšířením The Heist and The Hazardous, díky němuž se pokusí špatnou reputaci alespoň trochu napravit. Kromě toho do hry dorazí také mnoho oprav. Rozšíření spolu s aktualizací vyjde již 9. května.

Kromě masivních oprav, kterých je opravdu mnoho, do Saints Row přibude také nová čtvrť Sunshine Shrine s novými aktivitami a příběhovými misemi. Tato čtvrť se odemkne i těm hráčům, kteří si rozšíření The Heist and The Hazardous nezakoupí. Pokud si nicméně budete chtít užít novinky se vším všudy, bude nutné si toto DLC pořídit. Další obsahové rozšíření s označením Doc Ketchum’s Murder Circus by mělo dorazit v červenci a poslední, ještě oficiálně neodhalené, v srpnu.

Kromě toho se můžeme těšit i na intuitivnější a přívětivější uživatelské rozhraní, selfie režim, vylepšení zvukové stránky a mnoho dalšího. Podrobnější informace naleznete v oficiálním příspěvku studia. Saints Row vyšel v loňském roce na PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn