Cult of the Lamb – znovuzrození

Cult of the Lamb plánuje velkou aktualizaci

2. 1. 2023
 

Nyní už minulý rok 2022 zaznamenal hned několik kvalitních indie titulů, jimž se povedlo se dostat do povědomí i těch hráčů, kteří by nad nimi spíše ohrnovali nos. Takovými kousky jistě byl úžasný Tunic či neohrožená výprava toulavé kočky ve hře Stray, a ani budování kultu v titulu Cult of the Lamb není výjimkou. Vývojáři z Massive Monster ještě chvíli před koncem roku nadělili všem fanouškům novoroční dárek, a to odhalení bezplatné aktualizace přidávající do této zatraceně chytlavé hříčky hromadu vylepšení, oprav a nového obsahu na základě zpětné vazby od hráčů.

Aktualizace bude zcela zdarma a je naplánovaná někdy na blíže nespecifikované datum během roku 2023. Vývojáři slibují přidat větší hloubku a zaměřit se především na souboje v dungeonech. Beránek tak dostane sérii nových pohybů, díky kterým se jednak jeho útoky zefektivní, ale ani hráči nebudou o nic ochuzeni. Lepší ovládání se jistě projeví na plynulosti a příjemnosti mnohdy hektických soubojů. Příkladem může být nové provedení těžkých útoků všech typů zbraní, silnější švihy čepelí, delší hody vrhacích zbraní aj. Aktualizace se však nemá zabývat pouze souboji, ale má hráčům poskytnout dobrý důvod, proč se k titulu opět vrátit, pokud jste již dokázali skolit finálního bosse. V jednání jsou údajně mechaniky zohledňující obtížnost, dostupnost a kvalitu života v kultu, pod čímž si můžeme představit nejen nové následovníky, ale také vybavení, dekorace či obřady. Tým se začátkem letošního roku bude zabývat opravami a následně věnuje plné úsilí plánované aktualizaci.Cult of the Lamb momentálně bojuje o titul Nejlepší vizuální styl na Steam Awards a během vánočních slev si jej můžete pořídit o dvacet pět procent levněji (17,24 €). Pokud o hře slyšíte poprvé, mrkněte na naši recenzi.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.