Cyberpunk 2077 - Cover

Cyberpunk 2077 dostává nové rádio, které moderuje bývalá herečka z filmů pro dospělé

17. 10. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Cyberpunk 2077 může být pro některé hráče kontroverzní záležitostí kvůli problémům, které hra měla při svém vydání. Ačkoliv Cyberpunk 2077 prošel významnými revizemi, jež titul opravily, stále se objevují názory, že nebýt Keanu Reevese, pozornosti médií, dlouhé doby vývoje a právě zmíněných chyb, CP2077 by bylo zapomenutou hrou. Osobně tento názor nesdílím, protože se přikláním ke skupině hráčů, kterým se CP2077 ve své době opravdu líbilo, ale chápu některé negativní reakce druhé skupiny.

Objevily se však informace, které pravděpodobně vyvolají vášnivou debatu mezi fanoušky i odpůrci hry. Chystané rozšíření Phantom Liberty pro Cyberpunk 2077 bude obsahovat novou rozhlasovou stanici s názvem Growl FM.

Debaty však nevyvolává samotné rádio, které se bude skládat z písní zaslaných fanoušky v hudební soutěži pořádané společností CD Projekt Red, nýbrž jeho moderátorka. To mi připomíná, že své písně můžete posílat do 30. listopadu. Vybraných bude dvanáct až patnáct skladeb.

Písně přihlášené do soutěže nemusí být konkrétního žánru, ale existují určitá omezení týkající se toho, co lze použít. Například všechny písně musí být v angličtině, španělštině, japonštině nebo čínštině. Musí mít také dvě až tři minuty a musí být inspirovány krátkým klipem. Vítězové si odnesou finanční odměnu ve výši tři tisíce dolarů (něco málo přes 75 000 CZK). Před odesláním příspěvku si pečlivě přečtěte podmínky soutěže. Výherci musí převést veškerá autorská a související práva skladby na společnost CD Projekt Red, která si s ní pak může dělat, co chce. To znamená, že na ní nemůžete sami vydělat, a nikde se nepíše, že dostanete honorář, pokud CDPR píseň vydá vlastním nákladem… proto si to všechno dobře promyslete. Pokud jde o samotnou stanici, bude ji moderovat Sasha Grey. Slečna Greyová je mnohým známá jako bývalá herečka z filmů pro dospělé. Možná ji ale znáte také jako modelku, spisovatelku, skladatelku a streamerku na Twitchi, kde se mimo jiné věnuje videohrám… obsah 18+ zde nečekejte.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.