K'sante – League of Legends

Riot představil nového šampiona

16. 10. 2022
Zdroj náhledu: Riot Games

Vývojáři ze společnosti Riot Games nám v minulosti už naznačili několik povahových rysů ohledně tří nových šampionů. Mohli jsme tak vidět nádherné splash arty tajemné knihy, tří roztomilých kuliček a jedné darkinské zbraně. Nyní se do hry bude přidávat právě onen majitel záhadného svazku. Jedná se o top lanera jménem K’Sante, který bude útočník pro boj zblízka. Na youtubovém kanále League of Legends se stihl za tu dobu ukázat teaser trailer, příběh šampiona i samotný gameplay. Všechny tyto ukázky a náhled na šampiona najdete níže.

Podle gameplaye vypadá K’Sante jako mobilní tank. V jeho kitu je taunt i dash, kromě toho disponuje velkým množstvím HP. Společně s šampionem přichází i nový region Nazumah do oblasti Runettery a s tím rozšiřuje svět v League of Legends. Celkově se šampion setkal s příznivými ohlasy fanoušků, kteří se na nový přírůstek těší.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.