Cyberpunk 2077 Johnny Silverhand

Cyberpunk 2077 získává stále více hráčů

19. 9. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Díky novému patchi a debutu spin-offu Cyberpunk: Edgerunners od Netflixu se počet současně hrajících uživatelů Cyberpunku 2077 na PC opět zvýšil, tentokrát na více než šedesát osm tisíc hráčů.

Před několika dny dosáhl Cyberpunk 2077 nejvyššího počtu současně hrajících hráčů – sedmatřiceti tisíc. Na hru, která svého vrcholu dosáhla v srpnu s pouhými šestnácti tisíci současně hrajícími hráči, je to úctyhodný výkon.

Za posledních čtyřiadvacet hodin se jejich počet vyšplhal na více než šedesát osm tisíc, což je na titul, který se blíží druhému výročí, významný úspěch, a to obzvláště na hru s tak pohnutou historií, jakou má Cyberpunk 2077.

Hráči na PC samozřejmě tvoří jen zlomek celkového počtu uživatelů a nepředstavují všechny majitele na různých platformách, ale je to dobrý ukazatel popularity hry, zejména po poslední aktualizaci, která přináší různé opravy a vylepšení herního zážitku o další funkce. Jedna z nejoblíbenějších postav seriálu Cyberpunk: Edgerunner byla téměř vyřazena ze seznamu herců, protože někteří zaměstnanci společnosti CD Projekt Red měli pocit, že do anime nepatří. Rebecca, energická a protivná sólo Edgerunnerka s výrazně dětským designem, se v anime seriálu téměř neobjevila. Producentka Saya Elderová nedávno prozradila, že společnost CDPR vyjádřila obavy, že loli – označení pro mladé nebo dospívající ženské postavy v anime a manze – se do atmosféry Nočního města nehodí.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.