Cyberpunk 2077 získává stále více hráčů

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Díky novému patchi a debutu spin-offu Cyberpunk: Edgerunners od Netflixu se počet současně hrajících uživatelů Cyberpunku 2077 na PC opět zvýšil, tentokrát na více než šedesát osm tisíc hráčů.

Před několika dny dosáhl Cyberpunk 2077 nejvyššího počtu současně hrajících hráčů – sedmatřiceti tisíc. Na hru, která svého vrcholu dosáhla v srpnu s pouhými šestnácti tisíci současně hrajícími hráči, je to úctyhodný výkon.

Za posledních čtyřiadvacet hodin se jejich počet vyšplhal na více než šedesát osm tisíc, což je na titul, který se blíží druhému výročí, významný úspěch, a to obzvláště na hru s tak pohnutou historií, jakou má Cyberpunk 2077.

Hráči na PC samozřejmě tvoří jen zlomek celkového počtu uživatelů a nepředstavují všechny majitele na různých platformách, ale je to dobrý ukazatel popularity hry, zejména po poslední aktualizaci, která přináší různé opravy a vylepšení herního zážitku o další funkce.
Jedna z nejoblíbenějších postav seriálu Cyberpunk: Edgerunner byla téměř vyřazena ze seznamu herců, protože někteří zaměstnanci společnosti CD Projekt Red měli pocit, že do anime nepatří.
Rebecca, energická a protivná sólo Edgerunnerka s výrazně dětským designem, se v anime seriálu téměř neobjevila. Producentka Saya Elderová nedávno prozradila, že společnost CDPR vyjádřila obavy, že loli – označení pro mladé nebo dospívající ženské postavy v anime a manze – se do atmosféry Nočního města nehodí.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn