Dakar Desert Rally - náhled

Dakar Desert Rally ukazuje nové záběry ze hry

28. 8. 2022
Zdroj náhledu: Saber Interactive

Vývojáři ze studia Saber Porto Ltd. zveřejnili nové záběry z hraní, které vypadají opravdu úžasně. Bude snad Dakar Desert Rally nejlepší hrou z tohoto legendárního závodu?

Dakar Desert Rally nabídne celou škálu licencovaných vozidel, od klasických automobilů přes nákladní auta až po motorky nebo čtyřkolky. Zapomenout samozřejmě nemůžeme ani na reálné jezdce. Co se herních režimů týče, k dispozici bude jak režim pro jednoho hráče s názvem Rally Raid, tak i online režim určený pro čtyři hráče. Titul by měl dále obsahovat dynamicky měnící se počasí spolu se střídáním čtyř ročních období.

Ve hře Dakar Desert Rally najdeme celkem 30 etap z oficiálních závodů Dakar 2020, 2021 a 2022. Datum vydání je naplánováno na 4. října letošního roku pro PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One a PC. K dispozici bude, kromě klasické edice, i tzv. Deluxe Edition, která navíc přinese i Season Pass, jenž odemkne různé bonusy, auta a v budoucnu přinese řadu rozšíření s novými Rally eventy nebo novou mapu.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.