Dakar Desert Rally ukazuje nové záběry ze hry

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Saber Interactive

Vývojáři ze studia Saber Porto Ltd. zveřejnili nové záběry z hraní, které vypadají opravdu úžasně. Bude snad Dakar Desert Rally nejlepší hrou z tohoto legendárního závodu?

Dakar Desert Rally nabídne celou škálu licencovaných vozidel, od klasických automobilů přes nákladní auta až po motorky nebo čtyřkolky. Zapomenout samozřejmě nemůžeme ani na reálné jezdce. Co se herních režimů týče, k dispozici bude jak režim pro jednoho hráče s názvem Rally Raid, tak i online režim určený pro čtyři hráče. Titul by měl dále obsahovat dynamicky měnící se počasí spolu se střídáním čtyř ročních období.

Ve hře Dakar Desert Rally najdeme celkem 30 etap z oficiálních závodů Dakar 2020, 2021 a 2022. Datum vydání je naplánováno na 4. října letošního roku pro PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One a PC. K dispozici bude, kromě klasické edice, i tzv. Deluxe Edition, která navíc přinese i Season Pass, jenž odemkne různé bonusy, auta a v budoucnu přinese řadu rozšíření s novými Rally eventy nebo novou mapu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn