Pokemon masters

Další epizody Ashe a Pokémonů se podívají na Netflix

11. 5. 2022
Zdroj náhledu: Igdb.com

Netuším, kdo se v tom se v tom všem má vyznat, protože Pokémonů je tak masivní množství, že pro nás starší, kteří skončili s Johtem, je už nemožné si ty další série zapamatovat. Každopádně světový fenomén se objeví v další sérii s tzv. Master´s Eight (Mistrovskou osmičkou). Na přiloženém plakátu tak můžete vidět i nový vizuál pro následující seriál Pokémon.

V tom se Ash Ketchum stal nejlepším trenérem za Alola region. Dalšími trenéry nejlepší osmičky jsou pak Iris, Diantha, Lance, Steven Stone, Cynthia, Alain a světový trenér číslo 1, Leon. V nejbližší sérii tak bude muset Ash porazit všechny a tím se stane nejlepším trenérem Pokémonů na světě. Nejnovější epizody by měly přijít na Netflix už 26. 5, nevíme však zatím, kdy vstoupí na ten český. Snad to bude brzy.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.