Fanouškovská předělávka Need For Speed: Underground 2 vypadá úchvatně

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Bezpochyby jeden z nejúspěšnějších dílů série, Need For Speed: Underground 2, byl modderem Ivanem Novozhilovem přepracován v Unreal Enginu 4. Výsledek je naprosto úchvatný.
Na remake některého ze starších her Need For Speed, či dokonce na zcela nový Underground, čeká jistě mnoho zarytých fanoušků série, a i já mezi ně dlouhodobě patřím. Přece jen, ve své době zažila závodní série Need For Speed, díky dílům Need For Speed: Underground a Underground 2, svá nejlepší léta a právě toto byly ty ikonické hry, které celou sérii proslavily. Na úspěch dále navázal i Need For Speed: Most Wanted z roku 2005. Od té doby ovšem vidíme spíše nestabilní období, a kvůli nevalné kvalitě některých, zvláště posledních projektů, možná až černé časy, kdy už tato série není tím, co známe z minulosti. Jestli by tak eventuální Underground 3 dokázal reputaci napravit, je otázkou, rozhodně by ale nový díl, navazující na Underground 2, nebo alespoň remake některého ze starších, uvítalo mnoho fanoušků.

Na jednom takovém pracuje Ivan Novozhilov, jenž na svém kanále, 2Unreal4Underground, zveřejnil přibližně jedenáct minut dlouhou ukázku, v níž se s jedním závodním autem projedeme uličkami ikonického fiktivního města Bayview. Bohužel, tato předělávka, vytvořená v Unreal Enginu 4, je čistě fanouškovským projektem, který si momentálně nemůžeme nikde stáhnout a vyzkoušet. Nezbývá nám tedy zřejmě nic jiného než se kochat zmíněnou ukázkou a doufat, že se společnost EA v budoucnu pro oficiální remake či zcela nový díl rozhodne sama.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn