BannerlordRTS – náhledový obrázek

Bannerlord jako RTS? Mod Age of Bannerlords umožní stavět hrady

10. 5. 2022
Zdroj náhledu: taleworlds.com

Age of Bannerlords je aktuálně rozpracovaný mod, který mění základní Mount & Blade 2: Bannerlord na plnohodnotnou RTS – real-time strategy – včetně budovatelských prvků v podobě stavění hradů, verbování jednotek a shromažďování surovin. Zároveň je Age of Bannerlords věrné základní hře, a tak v bitvách nabídne hráči vtělení do jedné z jeho jednotek. Mod obsahuje také další zajímavé funkce, jako jsou např. dynamické ceny na trhu. Značná část práce podle všeho připadá i vývoji AI, které musel Bloc připravit tak, aby lid organicky dokázal budovat své osady, verbovat jednotky a posílat zvědy.

V případě zájmu najdete konkrétnější videa na Blocově kanálu na YouTube, kde ostatně můžete sledovat i přímý vývoj věci.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.