Piklírna

Dalšího pokračování seriálu Piklírna se nedočkáme a tvůrce je z toho smutný

11. 1. 2023
Zdroj náhledu: Netflix

Tvůrce seriálu Piklírna Shion Takeuchi se rozhodl na twitteru zveřejnit svůj názor na ukončení jeho seriálu. Po jedné sezóně, která byla rozdělená na dvě části, se už tak dalšího pokračování nedočkáme. Slovy samotného tvůrce: „S bolestí v srdci potvrzuji, že se Netflix rozhodl zrušit 2. řadu Piklírny. V průběhu let se pro mě tyto postavy staly skutečnými a jsem zdrcený, že je nemohu sledovat vyrůst. Všem, kteří se dívali, děkuji… I když jsem smutný, pomáhá vědět, že venku jsou lidé, kterým na těchto postavách záleželo stejně jako mně.“

Celé vyjádření si můžete přečíst v přiloženém tweetu. Příběh tajných světových organizací, které si nic nedarují, a ještě šílenějších postav nás tak už dále provázet nebude. Ironický a satirický pořad si své diváky ale získal, nebudeme se tak divit, když za pár let přijde nějaký slavný, byť opět jednosezónní návrat. Netflix se letos s rušením seriálů nemaže. Zrušil i velké projekty jako Resident Evil (tam se není čemu divit) nebo 1899. V rámci drbů se dá spekulovat, že čistku nemusí přežít ani Zaklínač, pokud jeho třetí série dopadne katastrofálně.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.