Hellish Quart boss

Hellish Quart - arkádový režim a souboj  bossem

9. 1. 2023
Zdroj náhledu: Kubold

Je to již více než rok, co jsme vás informovali o velmi povedené realistické 3D hře Hellish Quart. Titul je zaměřen na souboj s meči a časově je zasazen do 17. století. Touto hrou se také v rámci různých bojových stylů s mečem zabývalo i několik uznávaných kanálů na youtube, které se zaměřují právě na tuto tematiku. Příklad může být kanál Skallagrim, který na hru v rámci youtube upozornil jako první.

Hellish Quart blody fight

Titul je zatím stále ve fázi předběžného přístupu s tím, že nyní vyšla nová zásadní aktualizace. V novém arkádovém režimu budete měřit své síly a zručnost v sérii soubojů, které končí soubojem s finálním bossem. Každá postava má svůj příběh prozatím ve formě textových panelů, které poskytují jen základní informace o motivacích jednotlivých šermířů. V průběhu vývoje budou však tyto texty obohaceny o plnohodnotné cutscény, které budou podobnou formou, jako můžete vidět v arkádovém režimu. Boss byl zároveň navržen tak, aby byl závěrečnou zkouškou vašich bojových schopnost

V rámci aktualizace proběhlo samozřejmě mnoho úprav a oprav. Podrobné informace o všech změnách naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.