Dead by Daylight Resident Evil PROJECT W náhled

Dead by Daylight s dalším tajemným příspěvkem

18. 9. 2023
Zdroj náhledu: deadbydaylight

Moje oblíbená hororová hra Dead by Daylight se ráda pyšní různými tajemstvími a příspěvky vývojářů o nových změnách nejsou vždy lehce čitelné (viz příspěvek níže). Další příchozí aktualizace by se měla týkat změny jedné z novějších map. Hráči méně oblíbená rytířská Decimated Borgo's Shattered Square pravděpodobně projde změnou, což naznačuje i příspěvek ze sociální sítě X.

„I'm lost. Does anyone have a map?“ Jelikož jsem z tajuplných odkazů vývojářů také ztracen, je docela vtipné, jak si z nás pánové od Behaviour Interactive utahují. Na druhou stranu jsem rád, že svoji komunitu neignorují a snaží se neoblíbené mapy opravovat. Něco podobného tady bylo i u mapy Raccoon City Police Station, kde se z jedné velké mapy udělaly dvě, East Wing a Raccoon City Police Station West Wing. Ve tweetu vypadá Borgo víc temně a rudě, než je teď. Těším se, kdy budu moct novou aktualizaci Dead by Daylight otestovat, a doufám, že to bude změna pozitivní.

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.