Dead Cells BTB – náhledový obrázek

V bezplatné aktualizaci pro Dead Cells budete vykrádat banky

1. 4. 2022
 

Do nezávislé hry Dead Cells přichází bezplatná aktualizace s názvem Break the Bank, jež nabídne novou lokaci – banku –, nepřátele a mutace. Podařilo-li se vám úspěšně porazit finálního bosse v základní hře, může se banka náhodně objevovat namísto klasických fází. Jak zbraně, tak i nepřátelé se drží nastaveného motivu – peníze a všude jenom peníze. Protivníci se vám je budou snažit ukrást, ale zasáhnete-li včas, okradnete vy je, a dokonce z nich budete mít více peněz než ze standardních nepřátel.

Již v listopadu minulého roku byly vývojářským týmem oznámeny plány na celý následující rok a nyní oficiálně vešly v platnost. Tak jsem zvědavý, co bude jako další.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.