The Stanley Parable Ultra Deluxe – úvodka

The Stanley Parable: Ultra Deluxe hlásí datum vydání

31. 3. 2022
Zdroj náhledu: Crows Crows Crows

Chcete-li si zkrátit dlouhou chvíli nějakou vtipnou oddechovkou, jistě vás nic neuklidní tak jako například THE CORRIDOR či The Stanley Parable. Právě tato hra z roku 2013 zaujme naprosto nudnou zápletkou s brilantním trollením vypravěče. Stanley je kancelářský pracovník číslo 427, který je zdánlivě uvězněn v rozlehlé budově. Hlas vypravěče mu přikazuje, kam jít a co má dělat. Hra je skvělá v tom, že se sám hráč může rozhodnout, jestli příkazy splní, nebo se vydá zcela opačným směrem. Jaké to bude mít následky, to už si musíte zjistit sami.

Zdroj: Crows Crows Crows

Dobrou zprávou ovšem je, že již delší dobu vyvíjená rozšířená verze konečně hlásí datum vydání. Původně jsme se titulu měli dočkat už před třemi lety. Po následném odsunu termínu na rok 2020, kdy se odkládalo snad úplně všechno, se vydání krapet protáhlo. The Stanley Parable: Ultra Deluxe nakonec však vyjde 27. dubna na PC a konzole. Jak se tato rozšířená edice liší od původní hry? Základ zůstal stejný, ale vývojáři přidali nové možnosti rozhodování, nové tajné chodby a celkově se celý labyrint spletitých chodeb kancelářské budovy dosti zvětšil. Upgrade grafické podoby je samozřejmě zahrnut také. Během čekání se více informací dozvíte na oficiálních stránkách.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.