Aurora z Child of Light zavítá do Bloodstained

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: ArtPlay
Minulý rok proběhlo ze strany vývojářů akční Metroidvanie Bloodstained: Ritual of the Night lehké popichování fanoušků, že se chystá bezplatné rozšíření obsahu, které by zahrnovalo zcela novou postavu… ne ovšem ze světa Bloodstained. DLC vychází právě dnes a nabídne crossover s půvabnou tahovkou z roku 2014, Child of Light. Do drsného světa zavítá princezna Aurora po boku svého věrného společníka jménem Igniculus.

Zdroj: ArtPlay

Toto rozšíření do hry přináší pouze novou postavu. Chcete-li za Auroru hrát, jednoduše si ji zvolíte skrze herní slot při spuštění nové hry. Bojové schopnosti se budou odvíjet od hry Child of Light, takže Aurora bude vybavena nejen svým mečem, ale také silným kouzlem světelného paprsku a jinými dovednostmi. DLC je dostupné na všech platformách kromě Nintenda Switch, na němž si budeme muset ještě nějakou chvíli počkat.

Bloodstained: Ritual of the Night je titul, na který by se každý fanoušek série Castlevania měl určitě podívat. Ohlášeno je již také pokračování Bloodstained 2, ale k němu zatím nemáme žádné podrobnější informace.

Zdroj: pcgamesn.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn