Deadpool chce být součástí Marvel’s Midnight Suns

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Titul Marvel’s Midnight Suns po několika odkladech vychází 2. prosince 2022 (snad) a ve zbývajícím čase se do hry hodlá procpat vtipálek a antihrdina Deadpool. Ten svůj účet na Twitteru přejmenoval na DeadpoolSuns podle hashtagu…

#DeadpoolSuns

Deadpool nabádá fanoušky k tomu, aby vývojářům z Firaxis Games řekli, že i on chce být součástí hry Marvel’s Midnight Suns a stát tak po boku hrdinů, jako je například Doctor Strange, Venom, Ghost Rider, Iron Man, Magik, Blade, Hulk a další. Odhodlaný drsňák se také rozčiluje, proč on nebyl mezi skupinu účinkujících už dávno přizván, například namísto Moon Knighta, kterého očividně nezná. Deadpool si už dokonce navrhl vlastní a naprosto originální úbor, který vypadá jako karnevalový kostým či nepovedený cosplay na čaroděje. No, každý má jiný vkus, že?
Tento PR krok fanoušky přiměl skutečně očekávat, že se soupiska hrdinů do vydání ještě rozšíří a právě Deadpool by mohl být prvním velkým přírůstkem. Tak či onak, vše se na pevno dozvíme 2. prosince 2022, kdy hra Marvel’s Midnight Suns vychází na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Verze pro PlayStation 4, Nintendo Switch a Xbox One mají dorazit o něco později.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn