Deadpool – koukejte mě přidat do hry!

Deadpool chce být součástí Marvel's Midnight Suns

21. 10. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Titul Marvel's Midnight Suns po několika odkladech vychází 2. prosince 2022 (snad) a ve zbývajícím čase se do hry hodlá procpat vtipálek a antihrdina Deadpool. Ten svůj účet na Twitteru přejmenoval na DeadpoolSuns podle #DeadpoolSuns.

Deadpool nabádá fanoušky k tomu, aby vývojářům z Firaxis Games řekli, že i on chce být součástí hry Marvel's Midnight Suns a stát tak po boku hrdinů, jako je například Doctor Strange, Venom, Ghost Rider, Iron Man, Magik, Blade, Hulk a další. Odhodlaný drsňák se také rozčiluje, proč on nebyl mezi skupinu účinkujících už dávno přizván, například namísto Moon Knighta, kterého očividně nezná. Deadpool si už dokonce navrhl vlastní a naprosto originální úbor, který vypadá jako karnevalový kostým či nepovedený cosplay na čaroděje. No, každý má jiný vkus, že?

Tento PR krok fanoušky přiměl skutečně očekávat, že se soupiska hrdinů do vydání ještě rozšíří a právě Deadpool by mohl být prvním velkým přírůstkem. Tak či onak, vše se na pevno dozvíme 2. prosince 2022, kdy hra Marvel's Midnight Suns vychází na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Verze pro PlayStation 4, Nintendo Switch a Xbox One mají dorazit o něco později.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.