Final Fantasy XVI intro

Nový trailer na Final Fantasy XVI představil jednotlivé říše

21. 10. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Nový trailer na Final Fantasy XVI představuje různé mocnosti, které se střetnou v tomto novém fantasy RPG od Creative Business Unit III ve Square Enix Studios. Video ukazuje, jak se jednotlivé státy staví k lidem, kteří skrze magii krystalů dokáží ovládat mocné bytosti nazývané Eikoni. Někde jsou tito jedinci zatracováni, jinde jsou zas využiti jako zbraně v bitvách, přesto však nemají více práv než obyčejný otrok.

Mimo podrobností o tomto drsném světě trailer nabídnul i jednu další velice zajímavou informaci, a to tu, že hra by měla vyjít v létě příštího roku, tedy 2023. Přesné datum není známo, ale takto specifikovaný časový rámec snad znamená, že vývoj jde dobře a titul, který byl oznámen již v roce 2020, se žádných dalších odkladů nedočká. My bychom se tak příští rok mohli těšit hned na dvě velké hry Final Fantasy, protože by měla dorazit i druhá část remaku sedmého dílu.

Zdroj: square-enix-games.com

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.