Cyberpunk 2077 – WOW!

Cyberpunk 2077 si stabilně drží milion aktivních hráčů

20. 10. 2022
Zdroj náhledu: @CyberpunkGame

Cyberpunk 2077 si již celý měsíc v kuse drží konstantní počet jednoho milionu aktivních hráčů každý jeden den. Studio CD Projekt Red se na svých sociálních sítích nyní chlubí tímto úspěchem, což pro něj po desetiletém vývoji a po strastech spjatých s vydáním skutečně musí být zasloužená odměna. Ukazuje se, že úsilí vývojářů napravit své předešlé chyby a zajistit tak fanouškům slíbený herní zážitek v podobě častých oprav, aktualizací a přidávání nového obsahu se nakonec vyplácí. Velkou zásluhu na tomto úspěchu jistě nese animovaný seriál Cyberpunk: Edgerunners. Fanoušci si jej ihned oblíbili, a proto se dotazují na druhou sérii. CD Projekt Red se sice vyjádřil se skličující zprávou, že na pokračování se v nynější době nepracuje, ale nikdy neříkej nikdy.

Nesmíme zapomenout ani na nově oznámené DLC Phantom Liberty, které se jistě také podílelo na výrazném nárůstu popularity, a v neposlední řadě nejde nezmínit oznámení druhého dílu. Cyberpunk 2077 nás do Night City zavede skrze pokračování, o kterém se toho prozatím neví prakticky nic kromě označení jako projekt Orion. Zdá se, že si toho polské studio do budoucna pro fanoušky chystá spoustu.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.