Demon Slayer – vykoupení

Demon Slayer rozšíří řady svých bojovníků

12. 4. 2022
Zdroj náhledu: Ufotable

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Hinokami Chronicles je jednou z těch povedenějších bojových her minulého roku. Pokud jste o ní ještě neslyšeli, více se dozvíte v naší podrobné recenzi. Tento titul je vytvořen dle velice populárního příběhu lovce démonů Tanjira a jeho na démona proměněné sestry Nezuko. Demon Slayer si svou oblibu získal převážně díky anime adaptaci z dílny japonského animačního studia Ufotable. Bojová hra na motivy strastiplné cesty odhodlaného bratra za vidinou cíle, kdy promění svou sestru zpět na člověka, se těší velice dobrým hodnocením. Ve hře můžete projít příběhový mód, ale také proti sobě postavit dvě z celkem jedenácti základních postav.

Sega už předtím začala rozšiřovat řady bojovníků, protože ruku na srdce, univerzum Demon Slayera jich nabízí mnohem více. Jednou z výtek naší recenze byl právě sporý počet hratelných postav a absence jakéhokoliv démona. Tuto situaci se podařilo vyřešit za pomoci tří bezplatných aktualizací, kdy do hry byli přidáni démoni, jako je Akaza, Rui, Yahaba, Susamaru, Enmu, Lady Tamayo a Yushiro. Tímto jsme však vyčerpali bezplatný obsah a nyní je na čase vrhnout se také na další novinky, pro které budete muset sáhnout, snad ne moc, hluboko do kapsy.

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Hinokami Chronicles oznámilo první placené DLC, které by mělo obsahovat různé kostýmy, ale především několik nových hratelných postav. Sedm položek skrývajících se pod tímto rozšířením sestává z alternativních oblečků pro stávající postavy a celkem tří nových přírůstků. DLC se zaměřuje hlavně na prostředí druhé série anime, které se odehrávalo v zábavní čtvrti (Entertainment District Arc). Oblečky i postavy budou ke koupi samostatně během sérií aktualizací letošního léta. Jejich ceny, podoby a další detaily budou sděleny v následujících týdnech, až měsících.

• Tengen Uzui – zvukový Hashira a zabiják démonů, člen Demon Slayer Corps.
• Nezuko (Advanced Demon Form) – pravděpodobně se bude jednat o „dospělou“ verzi Nezuko s rohem, která se objeví, když se zvýší její schopnosti
• Tanjiro (Entertainment District) – alternativní oblek
• Zenitsu (Entertainment District) – alternativní oblek (zřejmě Zenitsu s culíčky a make-upem)
• Inosuke (Entertainment District) – alternativní oblek (zřejmě Inosuke bez kančí hlavy)
• Daki – členka vyšší šestky démonů pod vedením hlavního záporáka Kibutsuji Muzana, sestra Gyutara
• Gyutaro – člen vyšší šestky démonů pod vedením hlavního záporáka Kibutsuji Muzana, bratr Daki

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Hinokami Chronicles také vychází 10. června na Nintendo Switch.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.