Anime Demon Slayer ještě letos dostane vlastní hru

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: asia.sega.com

Každým rokem je zrovna trendy jiné anime, jehož popularita přeroste přes ta ostatní až do takové míry, že o něm všichni mluví a každý druhý na něj dělá cosplay. Jeden čas to byla anime jako Attack on Titan, Sword Art Online, Darling in the Franxx, Violet Evergarden či například My Hero Academia. Minulý rok kraloval Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba, který se rychle vyšplhal až na vrchol pomyslného žebříčku popularity, a tak bylo pouze otázkou času, kdy se tento skvělý příběh dostane i do herního prostředí. Ten čas nastal právě nyní.

Zdroj: asia.sega.com

Oficiální název hry je Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – The Hinokami Chronicles a vychází už 15. října 2021 na PC (Steam), Playstation 4/5, Xbox Series X/S a Xbox One. Pokud si ovšem předobjednáte Digital Deluxe edici, hru spustíte už o dva dny dříve, tedy 13. října. Zatím toho moc nevím, tak snad nám Sega hodlá brzy odtajnit více.

Demon Slayer – náhled

Zdroj: asia.sega.com

Z trailerů to vypadá, že příběh bude totožný s filmem a první sérií anime, takže se nemusíte bát spoilerů k chystanému pokračování seriálu. Japonští i angličtí dabéři si své role opět zopakují i ve hře, což je samozřejmě vítané. Čekají nás staré známé tváře bojovníků s démony – nechybí Tanjiro, Nezuko, Zenitsu, Inosuke, Giyu a další. Pomozte Tanjirovi proměnit jeho sestru Nezuko zpět do lidské formy poté, co jako jediná z jeho početné rodiny přežila útok obávaného a mocného démona. Cesta za záchranou sestry a zároveň za pomstou začíná tento říjen!

Zdroj: pcgamesn.com

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn