Demons Tilt - Epic Games

Démonický pinball zdarma na Epic Games Store

24. 3. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

První jarní čtvrtek je tady a s ním přichází také nová nadílka v podobě nové zajímavé hry v obchodě Epic Games Store. Po dobu jednoho týdne, do 31. března, si můžeme zcela zdarma vyzvednout démonickou hru Demon’s Tilt.

Demon's Tilt

Demon’s Tilt je hra s prvky pinballu, kterou vývojáři ze studia WINZWAR převlékli do temné a strašidelné atmosféry. To všechno navíc doplnili o kvalitní metalový soundtrack z osmdesátých let. Hra kombinuje klasickou hratelnost s Hack N' Slash prvky a kromě několika herních režimů nás čekají i souboje s minibossy a další možnosti zábavy.

Demon’s Tilt bude na Epic Games Store zdarma do 31. března 2022, poté nás čeká dvojice her City of Brass a Total War: WARHAMMER.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.